Tres Cruces, Gral. Urquiza 2614, Montevideo Departamento De Montevideo, Uruguay

U$S 122,200

~8,950,000 ₽ / U$S 3,216/m2

Спальни

1

Ванные комнаты

1

Площадь, м²

38

Тип

Квартиры

более

2 недель назад

Просмотры

52

Характеристики

ID

Тип

Площадь, м²

Вся постройка, м²

Терраса, м²

1505822

Продажа

38

38

42

Спальни

Ванные комнаты

Ссылка

Обновлено

1

1

S5F9D1

2026-05-04

Район

122.2к U$S

Район

Montevideo

Адрес

Дополнительные действия

Martin González Real Estate
inf...sas
598...555